| AmY_1965 a întrebat:

Hey! Ma numesc Amy si sunt fana lui JB.Cred ca o stiti cu totii pe Selena Gomez. Sper ca sunteti cu totii la curent de cuplul JELENA! Pai, as vrea sa stiu ce parere aveti despre "YOUNGLOVE" -JELENA! Astept cu nerabdare parerile voastre baieti!

Răspuns Câştigător
| Antonia154 a răspuns:

Salut, este un cuplu minunat, el e dragut, ea e draguta, sa iti spun ceva, pentru ei nu conteaza parerea mea sau parerea ta, noi nu votam, deci el a ales-o, ea sa fie.Eu tot sunt fana liu JB.si as spune ca nu sunt geloasa, pentru ca nu o sa pot sa fiu EU in locul Selenei...am mai vazut versii despre Selena.adica. decind este cu Justin, cica de acum ar avea porecle, de la fane:Slanina Gomez, sau Sileotka Gomez, trebuie sa intelegi.ele sunt geloase, deci am spus cam tot ce a fost la tema.Ai promis o funda!