| PumpkinDoll a întrebat:

Ce parere aveti despre Lil Pump? Mie mi se pare sec, nu va grabiti sa ziceti ca asta-i generatia si noi am fost la fel sau cacaturi de genu(Poate sa asculte fiecare ce vrea el)si ca asta se asculta acum si nu stiu eu cum sta treaba.Pai sincer sa fiu,lil Peep ala de a murit avea cateva melodii bune,ascult si MGK,SuicideBoys, Ghostemane....etc.Dar tipul asta mi se pare chiar sec,adica stai si zici intr-o melodie numai "Gucci Gang,Gucci Gang, Gucci Gang".No offense

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Asta cer fani, asta le ofera, eu unu as aculta ombladon si paraziti si in biserica

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Mue Garda când treci pe lângă ei

| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce ti-ai pierde timpul cu astfel de subumani cand e atiiit de multa muzica extraordinara de ascultat?

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Ala are cu ce sa le laude, adica are aproape 18 ani si practic ala are atat de multi bani ca nu stie ce sa mai faca cu ei,nici macar n-a terminat liceul si baiatul ala e faimos pe tot globul aproape.
Nu il admir deloc nici ca om nici ca artist,sunt multi ca el, de ce sa zicem doar de el ca e"sec", la el nu conteaza ce mesaj transmite, conteaza cat de bine suna muzica aia, bine si felul cum se aude o muzica e chiar foarte important.

| PumpkinDoll explică (pentru Doarunaltutilizator):

Da,e important.Lasand asta la o parte, cred ca am prins toti ideea, e bogat....si mai departe? Sunt multi oameni mult mai bogati decat el si nu arunca cu bani in aer, cred ca-i cel mai sec si penibil lucru sa te lauzi ca ai bani, indiferent cati ai avea.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Ai dreptate!