| Alex99_5691 a întrebat:

Ati putea sa-mi ziceti si mie niste melodii despre dragoste. Adica as vrea sa imi ziceti melodii prin care sa dau de inteles unei fete ca o plac. De Ex.: Ascult o melodie misto. Uite ascult-o. Si cand o asculta sa isi dea seama sau macar cv de genu,

Răspuns Câştigător
| CarlaAnneMihaela a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xGPeNN9S0Fg. cred că este cea mai potrivită, ascultă versurile.;;) fundă?

1 răspuns:
| AlexandraCătălina a răspuns:

Taylor Swift - You belong with me laughing De ce nu ii spui si gata? E mai bine sa fii sincer si direct decat asa... Pentru ca s-ar putea sa nu-si dea seama.