| Kidddda a întrebat:

Ce parere aveti despre One Direction?

Răspuns Câştigător
| Kat123456 a răspuns:

Parerea mea este ca s-a exagerat mult prea mult cu One Direction. Nu am nimic impotriva lor, chiar imi place cum canta, dar atat de mult tam-tam. Adica toata lumea e atat de innebunita incat uneori parca imi vine sa nu ii mai ascult... stiu ca probabil multi nu sunt de acord cu mine, dar asta este. eu doar mi-am dat cu parereawinking

9 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Ultra gay.

| xqevilkissworldx3 a răspuns:

Mie una imi plac, sunt foarte draguti, canta foarte bine si sunt o mare fana.am multe postere cu ei si articole. ca orice trupa/cantaret stiu ca au hateri, insa fanii lor adevarati ii sustin in orice decizie.

| LittleMønster a răspuns:

One Infection astia is o gasca de papusei superficiali si fara talent care au aparut de nicaieri.

| Ruxiire a răspuns:

Sunt draguti, canta bine... Imi place la nebunie muzica lor happy

| yumary a răspuns:

Pai imi place cum canta...uni dintre ei sunt si draguti...happy

| IgoToHellForThis a răspuns:

Gay.

| aℓèè a răspuns:

Sunt foarte talentatii si mi se pare extraordinar cum au resuit sa fie atat de celebri dupa ce au participat la showul Factor X in America! Chiar isi merita faima!love struck

| rockellmy35 a răspuns:

Canta foarte bine si arata foarte bine...pacat ca sunt cam mari..si ar fi dragut sa aiba un concert la noi.happy

| AnneMarieZiegler a răspuns:

CEA MAI TARE TRUPA EVEEER! Adica. baietii sunt frumosi (mai ales Zayn) iar ei canta chiar fain... Sa speram ca o sa fie trupa asa de reumita si la X Factorul nostru...