| TheLastDancer15 a întrebat:

Ce părere aveţi despre One Direction? big grin

16 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Trepadusi inutili in muzica.Stii ce mi se pare interesant la ei? Ca sunt efeminati, n-ai cum gasi un barbat/baiat in publicul de la vreunul din concertele lor, sunt o trupa de baietei, care canta pentru fetite, si nimic mai mult.Cu ceva ajutor,in cativa ani, dispar din peisaj, ar fi un lucru bun, mai ales ca sunt asa de penibili, incat ma intreb de ce sunt promovate asemenea labe.

Răspuns utilizator avertizat
| Holocaust a răspuns:

I'm too young for this sh'it.
Nu-mi plac. Ceea ce cântă ei ar trebui să se audă doar sub duş.

| Musique a răspuns:

Proastă.

| Downfall a răspuns:

Formaţie gay, extrem de comercială, fără talent...deci perfectă pentru puştoaice de 6-12 ani care n-au nimic mai bun de făcut decât să caute noi păpuşei la care să viseze toată ziua

| RockNbeer a răspuns:

Gay,foarte gay, varianta lala band britanica...

| PhantomaEsteFericita a răspuns:

Sincer, mie pur si simplu nu-mi plac tipii astialaughing.

| rosesoana a răspuns:

Mie imi place fooarte mult love struck au miste melodii faine si sunt si super draguti :*

| LittleMønster a răspuns:

Papusei in varianta naturala dupa care sunt in limba pizdele oligofrene.Era destul sa existe Justin Bieber si alti "artisti" care se caca pe ea muzica.
Acum astept ca fanele sa ma ia la injurat.laughing

| Helăăăăăuu a răspuns:

One Direction, o rtrupa cu tipii draguti, vei crede ca exista perfectiune cand ii vezi. laughing Au voci superbe si accent britanic fabulos( love struck ). O trupa perfecta cu membrii perfecti. Be a directioner. Merita!

| piticcccccc a răspuns:

Sunt super tarihappy

| Crisucriss a răspuns:

Mie mai mult imi place de ei cum arata :d

| anasandu a răspuns:

Nu e adevarat, daca voi nu stiti ce e muzica nu e vina lor. da, sunt gay, dar asta nu ii impiedica sa aiba sute de fani. sunt persoane minunate, dar voi nu o sa stiti niciodata asta pentru ca nu stiti sa apreciati. si nu au nici o legatura cu lala band( groaznica trupa). va roade gelozia, ei au fete care le cad la picioare.

| QueenBtheVampire a răspuns:

Sunt niste baieti super-draguti care canta misto. Si celor care nu le place 1D sa tina pentru ei si sa nu mai comenteze atatea porcarii. Mai intai sa se uite ce muzica asculta ei, apoi altii

| karii78 a răspuns:

Acuma serios. Chiar sunt o trupa de gay. Mai bine zis sunt Justin Bieber imultit cu 5 si rezulta 1D laughing

| Sorina_Eu_Sori_1993 a răspuns:

Va roade gelozia au multe fete care le cad la picioare sunt frumosi fac si muzica buna si nu au nici o legatura cu lala band (o trupa groasnica lala band) si sunteti foarte dusi cu capul daca spuneti ca sunt gay