| AnutzDragutz a întrebat:

Ce parere aveti despre One Direction? happy

7 răspunsuri:
| raluca0306 a răspuns:

Este o trupa interesanta! I like it!

| Morphines a răspuns:

'Avem' o parerea foarte buna de proasta. Pe bune, ce-ti veni sa pui intrebarea asta? Dar tu ce parerea ai despre tine, hm? Nu te-ai saturat de ei pana acum? Inteleg ca ti-or placea, ca sunt in mintea ta 'zeitati de baieti', dar hello, nu trebuie sa va exprimati frenezia si obsesia atata! Pastrati-o pentru voi!winking

Răspuns utilizator avertizat
| TonyTZu a răspuns:

Mhhhh e o trupa cu mult entuziasm, au voce si sunt cool.

| Idealista a răspuns:

Salut,mie imi plac fiindca sunt amuzanti, insa nu sunt o fana de-a lor, dar nici hater nu sunt.

| Din_Ana_1993 a răspuns:

Eu sunt fana One Direction si imi plac super mult
Ei sunt draguti, au voce si sunt amuzanti
Astept concertul lor in Romania din 2014!

| DaryStyles a răspuns:

CEa mai tare trupa! Sunt fana nr 1