| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul NARUTO stiu este cam copilaros dar imi place va place si voua?

8 răspunsuri:
| LaMisto a răspuns:

Eu am 19 ani si prietena mea are 22 si inca ne uitam la narutolaughing... ea e innebunita pur si simplu...si mai am un prieten de 30 de ani si lui ii placebig grin

| Strify a răspuns:

Hmm nu e cine stie ce dar merge. Daca iti place o sati placa si Shamn King.si in general animeurile Kiddy Grade...Blood+...

| GoLoveYourself a răspuns:

Imi place la nebunie naruto, cel care a inventat acest desen animat este mi se pare un geniu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai... ii ador chiar daca am 14 imi place la nebunie, o, si referitor la Kiddy grade, Blood+ aceste anime-uri au fost si inca mai sunt pe ANIMAX, esti fana anime?

| GiuliaTamas a răspuns:

Mie imi place naruto mai ales de lee de sensei gay si kakashi rolling on the floor is foarte amuzanti da preferatele mele sunt haruhi si honey and clover

| MasterBoY1234 a răspuns:

Fratilor animeurile nu au varsta eu is mort dupa el am 13 ani si am vazut toate episoadele postate pana acum sunt unul din cei mai mari fani am vazut totul dar animeurile nu ai varsta si oricum eu nu ma las de naruto am sa ma uit pana se termina de tot love struck happy big grin.

| mihaangell a răspuns:

Pai animeuri eu sa-mi placa? Asta e vreo intrebare?
Animeurile sunt preferatele mele sunt cele mai tari si colega mea e total crazy dupa anime

| Rukia a răspuns:

Nu-l cred deloc copilaros e tare, si ador Naruto, mai ales Naruto Shippuuden. Imi place atit de tare incit ma uitam pe net cite 30 de episoade pe zi, dar acum astept cite un episod pe saptamaina.winking