| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Naruto Shipuuden? Fara raspunsuri stupide la care nu dau funda la celalte, DA!

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

Imi place pentru ca este vorba despre un baiat care la inceput a fost urat de toata lumea, dar avea un vis, un singur vis, si anume sa devina hokage si sa il respecte lumea. Pentru ca este un prieten adevarat care nu isi dezamageste prietenii si chiar vrea sa ii indrume pe calea ce buna chiar daca acestia nu il asculta si se indeparteaza de el. Ar fi frumos sa existe mai multi oameni asemeni lui si in viata reala!

6 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Epic !

| BlackD a răspuns:

Oooo da, chiar frumoOOos. Mereu e o placere pentru mine sa vad episoadele day dreaming. Toti au crescut sunt mari acum si mereu e ceva captivant in fiecare episod, de fiecare data apar lupte, ceturi si ramen rolling on the floor) frumos ce pot spune

| DarkRainbow a răspuns:

Cel mai frumos serial pe care l-am vazut

| Bianca_2323 a răspuns:

Pai la inceput mie mi-a placut mult dar in episoadele actuale s-a cam deviat de la subiect. in manga totul decurge normal si e mai misto sper totusi ca si animeul sa revina dupa manga

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru Bianca_2323):

Mie nu imi place sa fie desenat in manga serialul asta, ca nu stiu cum sa citesc asa.

| DenisejUSTmE a răspuns (pentru Bianca_2323):

aaaaaaaaa... acum am inteles.tu ai citit si in manga?