| MâţaD a întrebat:

Ce parere aveti despre tehnologia din ziua de azi? Argumente pro si contra.happy

Răspuns Câştigător
| andrasstefan a răspuns:

Foarte buna pentru ca ofera posibilitatea de a usura munca umana si astfel ar duce la o sporire a activitatii individuale si creste durata de viata. proasta fiind ca tehnologia inseamna si descoperirea de noi arme care pot fi distructive si anihilatoare ale speciei umane. ofera posibilitatea de a incalaca dreptul la intimitate sub pretextul unei,, lumi mai sigure,,.id mess:numaisuntsingur.have fun

1 răspuns:
| BogdY_6783 a răspuns:

Pai eu sunt si pro si contra : pro-societatea este mult mai dezvoltata
contra-lumea nu mai prea invata din cauza noii tehnologii, sper ca ti-am fost de ajutor.