| Yinsho01 a întrebat:

Ce parere aveti despre Cluj? Argumente pro si contra

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Clujul este un oras cunoscut si in Germania desi ce pot spune, ardealul, banatul sunt o parte din bavaria sa spun asa

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Argumente pentru ce? Te duci turist? Sa maturi strada? Te faci popa, primar, ghicitor in globul de cristal?

| ShaOfHatred a răspuns:

Clujul e capitala prostitutiei si drogurilor. Sunt din Cluj.E prea bine aiciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orasul mi se pare foarte frumos, dar oamenii de acolo sunt cam ingamfati, increzuti.

| dragoseul a răspuns:

Nu locuiesc in Cluj dar am fost de 2 ori acolo si este un oras destul de fain, seamana cu brasovol si din cate stiu are si multe facultati deci e un oras ok.