| Unique a întrebat:

Ce parere aveti despre vedetele cu silicoane?(ma refer femei )

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Prefer pe cele naturale.

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sufera baba la frumusetehee hee
Am vazut cum decurge o operatie de genul si nu e deloc simpluI don't want to see

| Ros3Blu3 a răspuns:

La unele chiar e nevoie sincer...big grin dar totusi nu sunt bune deloc:-s In fine oricum majoritatea au straight face Nu prea vezi ceva natural in lumea lor happy

soothe
| soothe a răspuns:

Silicoane, gene false, fard, rimel, unghii false toate intra la aceeasi categorie; care este problema?

| alonet a răspuns:

Persoane complexate!

| NEC a răspuns:

Treaba lor laughing oricum eu prefer naturale

| 4LeafCloves a răspuns:

Treaba lor.
Doar bărbații nu poartă silicoane.

| gyorgya a răspuns:

Sunt o fana a naturaletii din toate punctele de vedere si consider ca pana la o varsta cand incep sa-ti apara catvea riduri, sani lasati sau chestii de genul nu ar fi nevoie de nici un fel de artificiu(machiaj, silicoane, etc.). insa se vede ca este o moda sa te "tunezi"happy. nu am nimic impotriva acestor operatii sau a fetelor care apeleaza la astfel de metode de infrumusetare, insa ar trebui sa mai astepte putin.happyparerea mea

| y a răspuns:

Prea exagerate.si unele au silicoane dar arata...
Anyways. ORIBILE { majoritatea }

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scirtie al naibii cind vrei sa le faci masaj erotic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi nu toate au norocul tauwinking.