| sweet_1526 a întrebat:

Ce parere aveti despre vedetele din romania?

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

"Vedetele" din Romania. Niste pitipoance! Cu cateva exceptii.
Pt ce mai sunt vedete? Pt a se lauda ca sunt mari nu stiu ce, iar pe la emisiuni TV canta playback. oh go on?
Si Connect-R, Raluka [cu K, ca asa vrea moadmoinselle chatterbox], Antonia, Elena Gheorghe, etc... sunt varza in anumite chestii. oh go on
Actorii adevarti; jos palaria! happy
Sunt cateva vedete in tara asta care nu sunt lesinate dupa bani, sunt vedete pentru ca isi iubesc cariera!
Pa, pa. happy

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oricine poate fi vedeta daca ajunge in patul cui trebuiewinking
De asta numarul de vedete e mai mare ca cel de "vedeti"laughing

April
| April a răspuns:

Dar cine a spus ca sunt vedete? O simpla comparatie a Andreei Tonciu sa spunem, cu Nicole Kidman, si pretentiile primei tinere insignifiante si fitoase, cum se zice, desfiinteza statul ei de "vedeta". Pe de alta parte sunt de vina toti acei oameni de televiziune care dau curs nevoiei de barfa si superficialitate pentru a face rating.Si culmea, il si fac! Daca telespectatorii ar boicota, pur si simplu asemenea emisiuni in care doar se trancaneste despre ispravile scandaloase si insipide ale unor personaje de carton, ele n-ar exista. O"conferinta de presa"ca cea moderata de Diana Munteanu, sau insipidele si agresivele topuri ale guralivului Brancu sunt culmi ale stupiditatii si grosolane incalcari ale bunului simt.

| Bessame a răspuns:

Curve laughing))in general in ziua de azi daca vrei sa fi ''''vedetalaughing''' trebuie sa ti tragi cu toti sa ai bani si pile

| Диана a răspuns:

Piţipoance şi cocalari. Unele ''vedete''.

| Petronela a răspuns:

Depinde de vedete. Unele sunt ok altele nu.

| DanMp3 a răspuns:

"vedetele" din industria muzicala [fetele/femeile] sunt niste cur.ve cu 0 voce!

| sweet_1526 explică:

Ma refer la vedetele "adevarate" dar si la cele care st considerate "vedete" dar nu st.