| DarkShina5566 a întrebat:

Ce parere aveti in legatura cu simularile la bacalaureat de la limba romana? Credeti ca ati fost depunctati ( cei care ati luat peste 5 )? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| MaliciousDeath a răspuns:

La romana a fost cam nasol.Ma asteptam sa iau putin mai mult...dar e ok, ma consolez cu nota de la mate.La bacalaureat va fi mai multa seriozitate.Vor fi platiti, se vor face contestatii la greu...si nu-si vor mai permite s-o mai arda superficial. Sper.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sincer, eu ma asteptam la nota pe care am luat-o; dar (intr-adevar) unii profesori au corectat superficial.

| DarkShina5566 explică (pentru Pricked):

Da,superficial este cel mai corect spus pentru ca foarte multi elevi au fost depunctati. Ne-au spus si profesorii si directorii :au fost diferente de jumatate de punct. Acei prosfesori care corecteaza lucrarile de la simulari sau bacalaureat se joaca nu doar cu nervii nostri, dar si cu viitorul nostru.

| Pricked a răspuns (pentru DarkShina5566):

Da, ai dreptate.
Totusi, hai sa gandim pozitiv si sa speram ca vor fi mai corecti cand nu va mai fi o simpla simulare.

Fana Supernatural, huh?

| DarkShina5566 explică (pentru Pricked):

Da, ma uit si eu cand am timp happy cu bacul asta... sad