| Andra_8516 a întrebat:

Ce parole de gems, bani si de astea sunt pe ourworld? Aveti sa imi dati un cont gata facut please! Macar cu lvl 30? Sau daca nu spuneti-mi doar parole si de astea! ok? Dau funda la cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Le poti gasi singur pe google...

| sorin579 a răspuns:

Salut, daca vrei coduri de gems si bani atunci intra pe www.ourgemcodes.ro si iti da 2 coduri de gems si unul de bani.

Succes!

| Andradaaaaa a răspuns:

Test-mode 42 si apoi scrii separat cryptobiologist

| Andradaaaaa a răspuns:

De fapt scrii pe google ourworld gems codes si acolo dai pe prima. Apoi acolo sus este gems codes si dai pe ea.Acum ti-au aparut mai multe oar care dintre ele nu are acolo in dreapta expired inca mai e valabil...Ca sa le bagi astea de care ti-am zis eu trebuie sa intri acolo sus in dreapta la upgrade acount si acolo e user settings si dai pe el.Acum acolo in dreapta scrii codul si dai pe Submit sau cum scrie acolo.

Bafta la jocwinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuttertools

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai unde vb cu aia si acolo scrii:test-mode 42 si dai enter tot acolo mai scrii :cryptobiiologist