| fashionaddict a întrebat:

Ce pasta de dinti imi recomandati ca sa curete si sa albeasca dinti cat-de-cat?

Răspuns Câştigător
| kaya a răspuns:

Sensodyne cu fluorid, eu folosesc si e foarte buna, dar daca stau bine si ma gandesc orice pasta e buna daca o folosesti cum trebuie dupa fiecare masa.

10 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Colgate. Eu asta folosesc dar eu si familia mea folosim paste de dinti diferite. [gusturile difera.] Sora mea foloseste Blend-a-mend si am observat cand a venit la mine o albire a dintilor destul de clara desi inainte ii avea galbeni tare.[ se spala de o luna si desi fumeaza nu s-au ingalbenit.]

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! iti recomand colgate este foarte buna te poti spala de 3 ori pe dinti si iti va face dinti straluncitori
pa pa :p

| deea_1980 a răspuns:

Colgate

| tremurici a răspuns:

Blendamed 3d white pearlshappycosta cam mult... da e super

| selfish lover. a răspuns:

Sensodyne Whitening...este putin mai scumpa dar merita. big grin

| moftuliki a răspuns:

Colgate cea mai buna pasta o folosesc si eu si am dinti fff albi love struck

| didy_2216 a răspuns:

Colgate folosesc si chiar isi face efectul pur si simplubig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colgate white(parca asa ii zicea...:d)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Colgate e foarta buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca intreaga gama GLISTER!