| JustMe_4614 a întrebat:

Ce porecle amuzante stiti?

12 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna Maslina,Bulion,Stangaciu,Sarma, Sexoasalaughing, Gascan,\. Numai bine.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

In clasa mea, fiacare are cate o porecla.

Poreclele baietilor sunt:Caine, Macel/Mishi, Bamboocha, Stuf, Gogoasa, Preotelul/Mortex, Elodia, Shtrut, Molda/Moldamin/Blondu', Iepure/Iep, Ginerica, Cioara, Tanta/Olanda, Oaie, Savarina, Fane si Goe.

Poreclele fetelor sunt:Cocostarc, Rata, Geamana x/Geamana alba/Geamana de treaba, Geamana y/Geamana malefica/Geamana nenorocita la suflet(eu), Tractor, Olive, Cristina
oferi fundita?

| ddanaraluca a răspuns:

Hey JustMe
Pai iti zic ce porecle am auzit pe la scoalalaughing
Picolo, Sclept, Girafa, Americane, Cacacel, Picocel, Gogoasa, Copil Copac, Oaie, Oier

| KittyPinker a răspuns:

Balonash pufos
Norishor de ciocolata
MilkChocolate
Cappucino
Piggy
Kiki
Piggyshor
PolonicDePlasticlaughing
Soso
SosulDePePizza
GumitzaMestecata
Bombonika
LOL
CarameaDeZahar
Zaharina
CapDePisicutzalaughing)
cam atat am avut in mintelaughing
fundita?puppy dog eyes

| lOllipOp a răspuns:

laughingGalusca,
popa,
Conopida,
marmota, maimutalaughing)

| emonika98 a răspuns:

Amuzante

Capsa
Zanix
Ceapa
Usturoi
Biscu
Ardei
Roshoi
Ciorix
Ciutix
Boracea
Pispirika
pispirel
aluna
muci
mucegai
bybu
bubu
bubico
zaharutz
sarica
piperus E unu la mine in clasa care striga in gura mare: Floci!
Nu sariti e doar o gluma pentru numele Flori laughing Tigaita(diminutiv tigaie), de la numele de familie nitoi=ratoi, pe unul de la mine il porecleaza soba, pe altul plita...
mai e unu-schema
ghita
ghirba
buze(nume familie buzila)
Cracea,Cioroi,Maimutza,Capshuna,Papagal,Coafa,Cardelea,Blue eyes, Blonda, Nitzicoi cam atat imi amintesc. Mi-au mai venit idei :d Stropinella
Zgriptzi
Asfaltina
Trotineta
Troshconeta
Trompy
Ciorix Gata. funda?

| emonika98 a răspuns:

Stropinella
Zgriptzi
Asfaltina
Trotineta
Troshconeta
Trompy
Ciorix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufulici asta e porecla meah sa stii ca o porecla se formeaza cand mai multi oameni incep sa iti spuna la fel nu iti o pui tu eu asa mi-am facut o porecla

| OsbourneRock a răspuns:

Dodolotz

| Cercel_Cristi_1980 a răspuns:

Ciuplea/ bursuc dai funda

| Andreea_Dumitru_1989 a răspuns:

Porecle pentru. barbati:
Dulige
Chifla
Ciubuc
Geo Gorila
Geo Banana
Carnat
Ghaniat
Porecle pentru. femei nu stiu prea multe:
Durli
Buruiana
Ana Banana
Cap de cilindru
Ana Cacana

| Ovidiu_Dutu_1977 a răspuns:

Zmoala,bretonela,elefant,ciora,soricar,santier,obi,betivu,ginerica,chery,dobosel,penisel,escavator,google,gay infect,