| anonim_4396 a întrebat:

Ce pot face ca sa imi creasca sanii? Cred ca de la o dereglare de hormoni nu am sani mari. Din ce cauza ce produc dereglarile de hormoni?

2 răspunsuri:
| catalina_2916 a răspuns:

Poti folosi uleiul de germeni de grau sau ulei de marar; zilnic, timp de 3 saptamani, maseaza sanii cu acest ulei timp de 10 minute, de 2-3 ori pe zi. La inceput pot aparea dureri usoare ale sanilor – este un fenomen intalnit frecvent la majoritatea metodelor de crestere a acestora, insa durerile vor disparea dupa cateva zile de "tratament". inctura de marar o poti cumpara direct din magazinele naturiste sau o poti prepara singura acasa, astfel: amesteca intr-un borcan 20 linguri de seminte de marar cu 0. 5 litri alcool de 70 grade. Se lasa la macerat 8 zile dupa care se strecoara continutul. Se ia cate o lingurita de tinctura diluata in 100 ml apa, de 3 ori pe zi, cu aproximativ 15 minute inainte de mesele principale.

Tratamentul se urmeaza 3 saptamani, se face pauza o saptamana apoi se repeta. Rezultatele ar trebui sa apara in aproximativ 2 luni. bafta :*:*:*

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu cred ca ai o dereglare de hormoni si din cauza asta nu ai sani mari; fiecare cu organismul lui love struck:*