| AlecsaDreamss a întrebat:

Ce pot sa zic.imi place de un baiat..am fost cu el dar ne'am despartit deoarece am hotarat ca nu putem fi impreuna..nu ne putem vedea..mai multe chestii...si acum a aparut un baiat care imi este dragut si imi place de el.iar fostul mi-a spus ca a pus suflet degeaba...ii pare rau ca am fost impreuna..chiar daca a spus asta eu stiu ca tine la mine si nu stiu ce sa fac sad ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Evelyn666 a răspuns:

"mi-a spus ca a pus suflet degeaba"...ori l-ai suparat tu cu ceva, ori vrea sa "loveasca" in tine din gelozie. Stie ca ai pus ochii pe altu`? Ai tinut macar la el? Daca simti ca relatia "s-a consumat", atunci mergi inainte. Nu va fi de ajuns doar sa-l placi e tipul ala, a admira pe cineva e una, si a simti ceva e alta. Gasesc cam vreo 2-3 baieti pe zi de care sa-mi placa, dar stiu dupa cine mi-ar parea rau si dupa cine nu. Daca tu consideri ca ai pornit pe un drum si vrei sa mergi mai departe, uita-l definitiv pe fostul si incearca-l p-ala.

| Axys a răspuns:

Sal!
sincer iti zic din inima cu toate ca nu te cunosc nu am cunosti happy vorbim virtual prin net happy
eu te-as zice dupa mine ca toata lume agreseste si eu la randulmeu am gresit happy si la fel in aceeasi situatie am fost
am renuntat la acel baiat noi si dragut pe care l-am cunoscut era intr-adevar dragut dar nu avem setimete pentru el! sper ca ai inteles la ce ma refer!
si am zis sa-i zic pritenului mei cu cel care m-am despartithappy. sa esim sa ne evdems a vorbim si sa hotaramhappy eu am decis sa ma impac cu el pentru ca nmeni nu cred ca ma va iubi cum ma iubea el si am iubeste happy tu trebuie sa incerci sa te maturizezi poate na te va ajuta asta happy nu conteaza ce s-a intamplat intre voi. trebuie sa lasi de la tine consider ca el a lasathappy mergi si vorbeste cu el happy

nu vreau sa ma intelegi gresit iar daca e asa imi cer scuzehappy

| Axys a răspuns:

Daca mai ai vreo nelamurie ma poti intreba orece happy! ok numai daca ai sa ai nevoie pup papa