| EmmaShefferd a întrebat:

Baieti,daca ar fi sa alegeti intre o fata inalta slaba si cu forme un pic reduse si o fata mai micuta si cu formele de la mediu in sus; ce preferati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca face clatite bune, restul' nu conteaza

| EmmaShefferd explică (pentru anonim_4396):

laughingrolling on the floor)))))))

| EmmaShefferd explică (pentru anonim_4396):

Rasp tau e premiat pentru ca e ff amuzantlaughing)

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Nu-mi plac gnomii de 1.60 şi-un pic cu apect de dop. Deci prima variantă.

| EmmaShefferd explică (pentru Woodenpints91):

Eu am 1.60 happy nu stiam ca sunt gnom happy ar trebui sa o intreb pe mami dc nu m-a facut mai mare ca sa nu fiu considerata freak happy

| piTiCcu a răspuns:

Eu as prefera o fata care sa ma iubeasca si sa ma respecte. happy

| EmmaShefferd explică (pentru piTiCcu):

Desigur,ideea era de femeia ideala..insa cei mai multi nu doresc multe de la o fata decat iubire si respect tongue ceea ce e de apreciattongue

| piTiCcu a răspuns (pentru EmmaShefferd):

winking