| mileyselydemy a întrebat:

Daca descarc un program de modificat poze cum ar fi Photoshop, Picnik, Pisca 3 descarc si virusi? Si cu toate astea care program este mai bun? Deci vreau sa stiu daca se iau virusi si care program este mai bun!

1 răspuns:
| adriancraiescu a răspuns:

Nu am auzit de aceste programe de moficat poze...Ti-as recomanda niste programe (daca vrei ) pe care le folosesc si eu si nu necesita descarcare. Ele se numesc : piZap, Blingee, PicMix... Sper sa-ti placa!