| Lola_6438 a întrebat:

Ce rechizite imi trebuie pentru clasa a9-a la mate-info?big grin

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ce ai avut si pana acum! Chiar e asa de greu? raised eyebrows

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Le ceri ce le'ai cerut si anii trecuti.Caiete de mate, romana, bio, muzica si atat straight face

| Nastia a răspuns:

Doamneee, ce crezi ca-ti trebuie? exact ce ti-ai luat pana acum. n-are nici o treaba profilul. ia-ti ghiozdan, caiete, pixuri, creioane, radiere, ascutitori, trusa geometrica.atat,ca o sa dai destul pe culegeri.succeswinking

| Lola_6438 explică:

DA BAI! Da ma refer la caiete, in special. Ma asteptam la un raspuns mai concret, ca voiam sa ma duc la librarie si sa stiu exact ce am de luat. De parca nu stiti cum is "doamnele" de la librarie mai ales in momentele astea cand incepe scoala. straight face