| yulia_3998 a întrebat:

Ce remedii impotriva cosurilor stiti? in afara de creme si geluri ca din alea am incercat si fara niciun efect si in afara de "nu ti le mai strange, acoperale cu fond"etc...plz...dau >fundita::*big grin

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Stiu eu 1 care nu o sa dea gresi niciodata. Si eu m-am confruntat cu problema asta.

Pune intr-o farfurie 3-4 linguri de miere de albine, albus de ou, sh le amesteci. Apoi iti dai cu amestecul pe fata sh te masezi cam 3 min. Apoi te clatesti cu apa calduta. Sh pentru a avea un ten mai catifelat sh fara nici 1 cos sa te speci cu ceai de musetel.happy
Sa faci,, masca,, de 2-3 pe sap!

Nu o sa dea gresi eu asa am scapat de cosuri:X
Ster sa iti fie de ajutor!

Merit fundita?:X:*

3 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Te sfateuiesc sa flosesti zynerit.eu ma folosit si miau trecut.si am auzit de la mai multe persoane ca este bun si ca da rezultate... daca nu iti trece mergi la medicul dermatolog.acesta iti poate recomanda cel mai eficent tratamenthappy

| ciufiXXXXXX a răspuns:

Iuiu...am gasit ceva pentru puncte negre a sh ca vrei:P

http://www.youtube.com/user/MichellePhan#p/u/4/-bjOB4zS0uE

:>:>

sper sa iti plch:P

| Lexii a răspuns:

Poti sa te dai cu zeama de lamaie pe fata, usuca cosurile.
Crema de galbenele este de asemenea buna pentru cosuri.
Eu folosesc Zineryt, mi. a fost recomandat de un dermatolog si chiar isi face efectul.

Sper sa ca te.am ajutat. Pup:*