| Vampire_9682 a întrebat:

Ce rochie mi s-ar potrivi la banchet daca sunt scunda (1.50) şi sunt f, f, f slabaaa si am mainile f. f. f. f. slabe?:-s

3 răspunsuri:
| CenturyChild a răspuns:

Cu f. f. f. f. - urile alea deja dai impresia ca esti scheletica... O rochie nu prea mulata dar depinde si ce forme ai. Oricum in legatura cu mainile n-ai ce face pentru ca nu poti sa-ti iei o rochie cu maneci... In orice caz e mai bine sa fi slaba decat grasa. Toate manechinele sunt scheletice si majoritatea rochilor vin bine pe ele asa ca nu-ti mai face atatea probleme. Du-te intr-un mall, probeaza mai multe stiluri de rochii si decide-te asupra unui model.

| Wanderer a răspuns:

O rochie stramta in talie pentru a ti-o scoate in evidenta si pe urma cu multe multe volanase lunga pana la genunchi sau sa fie tip gogosar. Daca o sa fie mai lunga de genunchi o sa te micsoreze deci sa o iei pana la genunchi sa un pic peste. Daca zici ca esti slaba vezi sa nu fie prea scurta pentru ca dupa aceea vei arata prea slaba.

| Ioana_9271 a răspuns:

O rochita tip gogsar