| CucuBauContSters a întrebat:

Nu stiu cum sa imi prind parul in Iunie[Banchet]
Am o rochie albastra.pana deasupra genunchiului.
Ce frizura s-ar potrivi.:d?

Răspuns Câştigător
| manuelaaa a răspuns:

Cred ca ar arata superb un coc, dar lejer( nu prins sus din toate partile ca babele:-&)cu cateva fire rebele care sa iti vina in fata(ondulate), sau, ca sa pari naturala, pentru care eu mereu optez ar fi, sa iti lasi parul sa creasca macar pana in zona coastelor si sa il ondulezi, prinzandul eventual cu ceva agrafe de culoarea rochiei(ar arata divin)url'uri: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:6, s:0&tx=24&ty=112 sau http://www.google.ro/......tp?/imgres 703&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=367&oei=mOc_TcPmLsGCOv6hwbID&esq=2&page=2&ndsp=23&ved=1t:429, r:9, s:22&tx=77&ty=69&biw=1366&bih=643 ...mult succes:*:* sa stralucesti:>

7 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Banchet mai edste pana in iunie dar totusi ca sa iti raspund la intrebare un coc lejer sau niste bucle

| CucuBauContSters explică:

Add id : not. fan

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Aoleuuu ce doaree incepeti cu banchetu de pe acum crying nu aveti timp printeselor. sa aveti si servetele cand va asezati in genunchi sa faceti unele treburi...

| bengal a răspuns:

Arata-ne o poza cu tine si-ti vom spune cum iti sta cel mai bine.

| ραяαиαєиѕє a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor mai sunt cateva luni bune pana in iunie si tu te gandesti la banchet deja rolling on the floor

| KandaYuuko a răspuns:

Pai depinde si cum ai parul...scurt,lung,mediu...

| DjPolejay a răspuns:

Cheala cu breton laughing (a fost o glm laughing)