| TudorFox a întrebat:

Ce sa fac ca sa nu mi se mai murdareasca parul prea repede?

7 răspunsuri:
| PandaaPanda a răspuns:

Încearcă sa eviți plăcile de păr, fixativul, ține-l legat/împletit. Și spală-l mai rar, gen de 2 ori pe săptămână. Am avut și eu aceeași problemă și de atunci am avut mai multă grijă de el, i-am acordat mai multă atenție.

| TudorFox explică (pentru PandaaPanda):

Pai nu am parul lung ca sa il tin legat sau impletit si nu folosesc fixativ sau placa

| TudorFox explică (pentru TudorFox):

Si sunt baiat

| TudorFox explică (pentru TudorFox):

In cazul in care credeai ca sunt fata cu nume de baiat

| PandaaPanda a răspuns (pentru TudorFox):

Ups, nici nu m-am uitat la numelaughing sorry. Încearcă să schimbi șamponul și mănâncă mai sănătos. Idk

| TudorFox explică (pentru PandaaPanda):

Nu e nimic happy

| TudorFox explică (pentru PandaaPanda):

Pai folosesc head&shoulders si nu stiu cu ce alt sampon l-as putea schimba care sa fie mai bun ca si asta