| yo_6138 a întrebat:

Care este cel mai bun sampon? dupa care sa nu mi se murdareasca parul asa repede? ma spal in fiecare zi dar tot asa mi se face parulcryingsad scuze pentru categ.

3 răspunsuri:
| LissLiss a răspuns:

Poi vreau sa iti spun ca nu este deloc recomandat ca te speli in fiecare zi pe par! incearca sa te speli putin mai rar, cum ar fi odata la cel putin 2, 3 zile si sa faci asta regulat! incearca garnier,wash&go,nivea, dove.Eu una am folosit aceste sampoane si m'au ajutat, momentan folosesc garnier si este chiar bun! sau daca doresti poti sa intrebi si la naturist pentru ca si cele naturiste sunt chiar bune! Eu sper ca ti'am fost de ajutor:*. fundita?:X

| yuhuu a răspuns:

Garnier:X oricare e bun! dar doar alea verzi, astea noi cu cocos si tot felul' nu'mi plac

| BubuUu_3067 a răspuns:

Nivea. Toate sunt bune. Eu am folosit 2 modelee si aman2 mi-au facut binee :*