| RoseyLondon a întrebat:

Ce sa fac cadou? Marti este ziua mamei mele... nu am nicio idee ce sa ai cumpar, ma puteti ajuta? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| trifescugabriela a răspuns:

Fa-i o surpriza impreuna cu tatal tau ceva gen un tort sau mergeti cu ea la o cofetarie, sau mergi tu cu ea intr-un loc in care i-ar placea sa mearga, sau ofera-i un cadou care sa il aiba amintire, eu spre exemplu mereu iau ceva parfumat care poate fi utilizat sau poate fi pastrat ca amintire dar oricum i-au ceva parfumat ceva gen lumanari parfumate sau un parfum sau o chestie dintraia pentru relaxare! Mult succes in a gasi cadul perfect!

6 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Daca nu ai un buget mare sa ii cumper lanticuri, inele si alte chestii, foarte bine ar fi sa-i iei un parfum sau un set de parfumuri, sampoane etc, 1 pachet de cafea, si o cutie de bomboane. O sa se bucure mult, mai ales vazand ca nu ai uitat de ziua iei

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie si fa-i ceva personalizat: o cana sau o perna. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| andrey96u a răspuns:

Un parfum de la avon,haine,tablouri, lantisoare, bratari ...etc ceva care isi doreste de mult si nu a putut avea! funda?

| Gymy a răspuns:

Acum depinde de cum si mama ta, ce i-ar placea...
dupa mine unei mame ii ar place ceva facut de tine, sa vada ca ai muncit, dar si niste lucruri simbolice care sa arate ca ai vrut sa-i faci o placere, sa o bucuri.
poti sa-i faci un tort:X ar aprecia foarte mult pentru ca este facut de tine
cadouri poti sa-i faci bratari, lanturi, cercei, o cutie de bomboade in forma d inima, o cana cu inscriptia "cea mai cool mama'' sau "ce mai buna mama" sau un tricoul p astea poti sa le comanzi
cam atat imi vine prin cap:happy

| Americana a răspuns:

Un parfum...sau cosmetice sau haine.
Sau poate o carte buna.De ce are nevoie.Nu uita sa cumperi un buchet maaaaare de flori happy

| roxana131 a răspuns:

Niste cercei de argint sau un lantisor