| Avrika a întrebat:

Ce sa fac m-am intinit cu un baiat o luna ne-am despartit dupa un timp el mi-a spus cai pare rau ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Iarta-l

| MenInShadow a răspuns:

Ii spui ca si tie-ti pare rau, si va impacati

| Aditzu a răspuns:

Impaca-te cu el?!

| Aasdfghj a răspuns:

Daca ti la el, impacati`vahappy

| Roxxyane a răspuns:

O luna nu iti este de ajuns ca sa cunosti un baiat, insa conteaza si faptul pentru care v-ati despartit prima oara. Dar daca tie iti place, atunci ar trebui sa-i mai dai o sansa.

| andreutzakiss a răspuns:

Daca il iubesti sau simti keva pentru el mai dai o sansa.big grin.
P.S daca v-ati despartit din cauza infidelitati lui nu-i mai da nici o sansa, te va insela mereu.iti zic din propia experienta