| Anonimus985 a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca sanii mai mari? Am 15 ani si sunt foarte mici. sad Va rog ajutati-ma ♥♥

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Deci m-aţi înnebunit cu întrebarea asta. Nu-i zi în care să nu întrebe câte una asta. În primul rând, frate, ai 15 ani, ce-ţi pasă de ţâţe la vârsta asta? Vrei să începi să atragi băieţii cu decolteu sau ce? Şi să nu-mi dai reply zicând că nu, pentru că şi tu şti prea bine că de asta îţi doreşti sâni mari, să atragi băieţii. Dacă nu de asta, atunci de ce? În plus, NU EXISTA NICIO MODALITATE decât eventual la 18 ani când ai dreptul să-ţi pui silicoane (nu-ţi recomand). Oricum, ei îţi cresc până la 18 ani.

| BiuL a răspuns:

Tinctura de marar.

| xtembix a răspuns:

Sanii mici sunt mult mai naturali si mai frumosi:*

| DaReZon a răspuns:

Cui ii pasa daca ai sani mari sau mici? Da, evident, baietilor le plac mult asta dar sunt o parte care se iau dupa ce au in interior. Ceva de genul 50% frumusete, 50% inteligenta. Tu vrei doar sa ai sani mari pentru a impresiona persoana pe care o placi, corect?

| Kazumi a răspuns:

Nu inteleg de ce toate vedeti sanii ca pe un obiect de atractie cand de fapt ei sunt pentru alaptat.Mai dai dracu de baieti ca toate mati mancat cum sa faceti sa ii cuceriti. Daca baiatu are ceva in capnu se va uita la cum arati tu ci la cat de inteligenta esti tu dar se cam vede inteligenta ta dupa intrebarea care ai pus-o happy

| Precucernicul a răspuns:

Draga mea enoriasa, nu-ti dorii sani mari, acestia sunt ca fructul interzis, motivul precurvirii, stricaciunii femeiesti, eu zis ca cea mai buna optiune este sa te calugaresti, asa vrei intra in oastea lui dumnezeu si acolo nime nu iti va contola sanii. Domnul fie cu tine. Amin.

| asdfghjoanne a răspuns:

Nu stiu ce inseamna la tine f mici insa la 15 ani nu trebuie sa iti faci griji. pana la 18 poate si mai incolo o sa mai creasca, la unelepersoane mai mult la altele mai putin, depinde. important e sa ai o alimentatie sanatoasa si in niciun caz sa nu tii vreo dieta pentru ca in momentul acela poti fii sigura ca nu iti vor mai creste.
eu am 18 si mda ii am mici dar sa stii ca nu e atat de rau pe cat ti se pare...in timp o sa fii fericita ca nu sunt marii laughing