| Alexaaa. a întrebat:

Help!
Vreau si eu sa imi creasca sanii:-ss
Ii am cam micisad
de fapt micicrying
Va rog ajutati-ma

18 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Toti se dezvolta diferit, numai spune "una are asa, alta altfel", tu nu esti ca ele. O sa creasca, nu inteleg de ce atata graba.happy

| eek a răspuns:

Da cati ani ai mai copila?

| viatadecacatt a răspuns:

In timp o sa iti creasca, nu poti sa ii fortezi.ai sa vezi a la un moment dat o sa te "saturi" de eihappy. oricum ai rabdare ca o sa iti creasca si tie

| AGGA a răspuns:

Sti cum e ca dejaba iti dam noi aici sfaturi si solutii ca daca noi iti explicam ei nu o sa creasca, da sunt curioasa cati ani ai?, oricum asta nu ar trebui sa fie un complex pentru tine eu cunosc persoane care se plang ca ii au prea mari si arata inestetic, vitamine si alte de genu(medicamente) nu exista pentru ati creste sani adica cel putin pana acum, eu zic sa te multumesti cu ce ai sti cum se zice: nemultumitului i se ia darul si ala mic pe care il are eu personal cunosc cazuri: o tipa care veci nu era multumita de sani ei pana a facut cancer la san si apoi jos cu ei sau alta tipa si-a pus implanturi da saraca a ramas cu sechele ca nu eu pus doctori bine vezi ca in ziua de azi nu e de joaca cu asa ceva. Deci multumestete ca sigur esti frumoasakiss

| Alexandra. a răspuns:

Cati ani ai? happy Se pot dezv.pana pe la 17-18 ani din cate stiu eu.winking

| TheLoveDoctor a răspuns:

Lucreza la fund. ala este mai importantwinking

| Deby' a răspuns:

Baga`ti ciorapi in sutienlaughing)rolling on the floor Glumeamtongue. Ce varsta ai de esti ajea disperata?

| pisicel_5329 a răspuns:

Si eu sunt clasa a 8-a si nu am sanii extraordinari de mari. sunt micuti si dragalasi laughing). O sa iti creasca fi sigura!

Răspuns utilizator avertizat
| ForteGames a răspuns:

1) Unora baieti la plac sanii mici, deci gandeste-te si la varianta asta!
2) Consulata un medic daca te gandesti la vreo operatie!
3) Parerea mea finala este sa ii lasi asa cum te-a lasat Dumnezeu ca esti foarte frumoasa, Domnul nu face niciodata ceva urat, doar ca nu ne place noua de cineva si suntem rai si spunem ca e urata persoana respectiva!

4) Deci mai gandeste-te pana sa faci urmatorul pas, ai grija sa nu il faci gresit!winking happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca si tu esti prea mica. Or sa-ti creasca in timp si oricum nu ai nevoie sa fie imensi, cine o sa te iubeasca o s-o faca pentru calitatile tale nu pentru aspectul tauwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa faci sa-ti creasca sanii, decat cu implanturi de silicoane(nu e o idee prea buna). Sanii sunt programati genetic cat de mari sa-ti creasca si ce forma sa aiba, u nu poti face nimic. Daca esti la varsta adolescentei, stai linistita acestia vor mai creste pana la 18-20 de ani, se dezvolta in felul lor.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au timp sa-ti creasca. Sanii cresc pana la 20 de ani. Si eu ma plangeam de sani mici, am incercat tot felul de prostii cu marar, cu tinctura de lemn dulce, dar nu a functionat si am lasat-o balta. Acum observ ca se maresc singuri, fara ca eu sa intervin. Trebuie doar sa astepti, toate vin la timpul lor. Pana la urma conteaza sa ai sanii sanatosi, si nu neaparat frumosi. Degeaba sunt frumosi daca in timp dupa diferite operatii sau modificari aduse lor, nu fac altceva decat sa duca la diferite boli.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei cresc in ritmul lor.
Daca ai de la 17 ani in sus iti recomand un implant.
Dar mai bine asteapta sa iti creasca ei si daca nu esti multumita recurge la operatii.
Dar pana la urma ce atata nebuneala cu sanii mari frustrated, nici nu sti ce enervant e sa se uite cineva la sanii tai sau sa puna mana frustrated, cica din greseala chatterbox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, 14 ani.
Stai mai calma, nici un exercitiu dedicat cresterii sanilor nu e de foloswinking. Trebuie sa asteptii, iti zic pe bune. Eu am in clasa una de 14 ani, nu e slaba dar bustul ei e plat, plat intelegi si nu glumesc de locwinking.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Asteapta si tu sa ajungi la pubertate ca atunci o sa inceapa sa-ti creasca sanii si o sa te doara din cauza cresterii.

| Alexaaa. explică:

14 ani amstraight face
Dar vrreau niste ex
sunt prea mici
alte fete
Va rog sfaturi straight face
Ca de"Ai rabdare" sunt satula
Si nu implanturi
Exercitii... Daca iau anticonceptionale o sa ma ajute cu ceva?

| Alexaaa. explică:

Sutienul face minuni