| kitty_2525 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai cresc? am 15 ani si am 1.75 nu mai vreau sa cresc deloc

6 răspunsuri:
| rater1994 a răspuns:

Pai nu-s dc nu vrei sa cresti dai bine sa cresti ca oricum nu suferi de nici o boala cresti maxim pana pe la 1 80 si daca ai asa hormonii. si daca chiar nici cum nu vrei sa cresti fa sala

| TheWiseOne a răspuns:

Dormi putin, nu consuma lactate, oua, nu mai fa prea mult sport, sau deloc, dar risti sa te ingrasi.

| daddu a răspuns:

Spunemi ca nu esti din alba iulia laughing si daca esti, imi dai un buzz pe mess.- off. on - Nu poti sa opresti cresterea.

| minel3823978 a răspuns:

Credeti ca la 12 ani (fac 13 in iunie ) e normal sa ai 1, 68m inaltime?

| Melisaandreea1234 a răspuns (pentru minel3823978):

Depinde de geneticul tau
Si daca esti foarte dezvoltată inseamna ca ai multi hormoni de creștere
Si e posibil sa cresti acum si dupa sa ramai asa
Eu am 14 ani si app 1, 60
Si nu mai vreau sa cresc deloc deloc urasc sa fiu inalta
Si sper sa nu te faci nici tu super inalta caci dupa te vei simtii putin aiurea daca esti prea inalta
Mai bine o inaltime medielaughing

| Melisaandreea1234 a răspuns (pentru minel3823978):

Eu am 14 ani si 1, 58 app 1, 60 si sper sa nu mai cresc caci urasc sa fiu inalta
Daca gasesti vreo solutie sa imi spui si mie te rog?