| Liana [] a întrebat:

Ce sa fac sa nu-mi mai cada parul cand ma intind cu placa?[si nu, nu vreau sa renunt la ea.] happy

2 răspunsuri:
| bibix_5640 a răspuns:

Stiu si te cred ca nu vrei sa renunti la placa... dar cred ca cel mai indicat ar fi sa folosesti un balsam cand te speli mpe cap.

Dupa ce te intinzi, foloseste o ceara de par sau un spray special happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca sunt tot felul de spray-uri speciale de protectie cu care te dai inainte sa iti intinzi parul cu placa (spray de protectie termica).
Dar nu uita sa folosesti atunci cand te speli pe cap masti si balsam pentru a avea un par sanatos. Sa il hranesti dupa si inainte de "maltratare" happy