| qieiqpalz a întrebat:

Ce sa faca daca nu sunt amuzant? Bine eu pe insta cand vb cu fetele le fac sa rada dar mi-e ca in realitate cand vb cu una sa zic o gluma si sa nu rada nime sa ma fac de caca :/ cum as putea deveni amuzant?

4 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Daca nu iti vine natural sa fii amuzant nu ai cum sa te fortezi. O sa o dai in penibil.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Hei nu incerca sa fii amuzant. Stii ca de fapt trebuie sa fii tu insuti. Tu trebuie sa le faci sa rada pana au orgasm...Incearca sa le povestesti ceva haios. Gandeste-te la evenimentele la care ai luat parte. Trebuie sa fie macar vreo 2-3 amuzante. Fa-o sa se simta bine, fa-o sa se simta speciala si o sa ajunga sa te iubeasca. Nu iti face griji ca nu esti amuzant. Ai putea sa ajungi ca mine...gras, prost si puturos. BINE asta nu a fost tocmai cel mai bun exemplu. laughing))

| qieiqpalz explică (pentru VALCUANDREI1994):

Cine zice ca nu sunt ca tine? 0_0

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru qieiqpalz):

Hei cel mai important aspect ramane acesta-sa ramai sincer cu tine. Fetele prefera un tip care nu e cel mai amuzant, ci cel mai sincer. Fii sincer cu tine. Crezi ca daca esti gras inseamna ca fetele nu o sa se uite la tine? Nu toate femeile sunt superficiale. Oricum noi le judecam destul de mult fara motiv. Unele femei doresc sa aiba langa el un tip simpatic, dragut si inteligent. O faci sa rada prin modul in care te comporti atunci cand esti langa ea. Ea rade pentru ca te considera dragut/adorabil. Inca ceva-o fata chiar se poate indragosti de personalitatea ta. Da fizicul este important...insa nu este cel mai important. Daca esti o persoana superficiala si stupida atunci nicio fata nu o sa stea mai mult de 10 secunde langa tine. Revenind nu trebuie sa iti faci griji in privinta umorului. Totul se invata. Incearca sa nu te mai gandesti la asta si o sa vezi cum usor, usor o sa inveti. Concentreaza-te asupra ei. Arata-i cat de speciala este, nu cum a scris un destept si anume ca un barbat nu poate sa iubeasca o femeie, ci doar sa o placa. Un barbat adevarat are tupeul sa isi marturiseasca adevaratele sentimente. Daca fata nu apreciaza inseamna ca nu este pentru tine. happy