| vivigreen a întrebat:

CE sa faci sa nu mai ai emotii?

Răspuns Câştigător
| buzzuuzzu a răspuns:

Eu ma gandesc ca nu ma asculta nimeni... in cazul in care sunt in fata unui grup de oameni... in alte situatii pur si simplu ma stapanesc singura. sau macar incerc big grin

5 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Trebuie sa iti spui ca vei reusi, trebuie sa ai mai multa incredere in tine, dar de obicei asta o capeti pe parcursul vietii atunci cand treci prin mai multe incercari.
Nu poti sa spui pur si simplu STOP! De azi nu voi mai avea emotii!
E ceva involuntar.

| XBrunetteX a răspuns:

Incerci sa nu te faci de caramel in acele momente...
Respira si gandeste pozitiv.

| Whemilly a răspuns:

Incerci sa ti le stapinesti!

| MihaelaMiikii a răspuns:

BUNA! poti sa iti repeti mereu in mintee, totul va fi bine! saau cevaa ce te incurajeaza:X

| InsaneAciD a răspuns:

Incerci sa le controlezihappy