| dragos68 a întrebat:

Ce sa imi cumpere parintii de craciun? Am 14 ani.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leșin #part4

| Dugalle a răspuns:

Tu cam ce ai vrea? Le-ai spus cam ce ai vrea? Cam aia o sa primesti.

| DumnezeuTatal a răspuns:

O papusa Barbie.

| AleAlexandraIdk a răspuns:

O consolă video, un telefon, o tastatură de gameri ( în caz că te joci), un CD cu trupa ta preferată, o mașină cu telecomandă ( pentru că ele nu se demodează niciodată ). Dar cel mai frumos este să-i lași pe ei să aleagă ca să poată să fie o surpriză!

| Dugalle a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

Tastatura de gaming? Biggest lies of 21 century.

| AIeXxX a răspuns (pentru AleAlexandraIdk):

I-am lasat pe parinti sa-mi cumpere ce cred ei ca vor eu. Ghici ce mi-au cumparat. O geanta unde sa-mi pun cartile de la scoala!

| AIeXxX a răspuns (pentru AIeXxX):

Eu i-as ruga sa-mi cumpere niste casti jmechere razer

| Teenager777 a răspuns:

Ce vrei tu sau spune-le mai bine sa-ți dea bani în caz ca nu ști ce îți dorești