| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu mine? Am 14 ani impliniti de o saptamana si de vreo 5 luni imi tot curge un fluid alb-laptos din vagin?crying De ce? Vreau raspunsuri seriose, va roghappy

9 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Se numeste secretie vaginala, are rolu de a curata vaginul si de al lubrefia
O au toate fetele/femeile, unele is nevoite sa se schimbe de 3 - 5 pe zi tongue
vorbesc de cele care nu poarta 'absorbante speciale' :p
Stai linistita, iti va veni si tie, si atunci cand iti va veni, vei dori sa scapi de ea si nu vei avea cum.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai asa curge la toate fetele, nu trebuie sa iti faci o grija, e ceva normal si nu trebuie sa te ingrijorezi, ai avut ciclu? e perioada cand trebuie sa iti apara?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miroase sincer?

| pisycootszataa a răspuns:

Buna, ti'a venit menstruatia?
asa curge la orice fata inainte sa ii vina menstruatia si mai curge si dupa ce a venit menstruatia.big grin
nu ai de ce sa te sparii este normal!
[funda?puppy dog eyes]

| KubetiiOO a răspuns (pentru pisycootszataa):

Nu,nu mi-a venit menstruatia.Dar cat mai trebuie sa astept ca de 5 luni cum am spus tot imi curge crying.

| pisycootszataa a răspuns (pentru KubetiiOO):

E normal. mai 7 luni trebuie sa astepti ca sa iti vina. de aceea iti tot curge
[ dar imi dai fundabatting eyelashes]

| KubetiiOO a răspuns (pentru pisycootszataa):

De ce?happy

| anonim_4396 explică (pentru KubetiiOO):

Pai ma fata miroase sau nu aia? te manca? tu vrei sa afli un raspuns? sau nu?

| pisycootszataa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar i-am explicat dar se pare ca nu intelege las-o oh go on sa o intrebe pe masa