| CasDeOaie a întrebat:

Ce se intampla daca un barbat ia pastile de cliclu (pentru femei)?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Vrei sa zici pentru reglare.
Problabil nimic, Dar nu te vad mergand la farnacie cerand asa ceva. Unele se dau cel putin pe baza de recomandare sau chiar reteta.

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pastile de ciclu? Care sunt acelea?

| CasDeOaie explică (pentru Ofiintă):

Nu stiu, oricare

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asemenea pastile, nici macar pentru femei.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate vrea sa zica pentru reglare!
Am luat doua tipuri de asfel de medicamente, unele pe baza de plante, alte pe baza de hormoni.
Au fost si asfel de specimene cand un barbat a luat AC-uri in locul sotiei, vezi doamne pentru a o proteja!rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns:

| SilentRain a răspuns:

Îți vine mintea la cap, nu incerca că poate incepii sa gândești și e periculos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Păi nu îi vine ciclul laughing

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Are ovulație? -_o

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Cei cu atâta ciclu aicia -_- e scârbos

| Anuskaa a răspuns:

Pastile de cliclu? Adica pastile de ciclu? Sunt pastile de ciclu?