| Debml a întrebat:

Ce semnifica faptul ca am visat ca am fost admisa la liceu in orasul dorit?

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Absolut nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele sunt gandurile, dorintele si temerile noastre. Te-ai gandit intens, probabil si inainte sa adormi, si asta ai visat.

| GreenVoid a răspuns:

Eu daca visez ca i omor pe toti ce inseamna? Iti doresti atat de mult lucrul asta incat subconstientul tau il reproduce prin vise.Ni se intampla tututor nu esti clar vazatoare si nici semn divin nu e, stai linistita.

| Crainstorm20 a răspuns:

Poate semnifica dorinta da. Ce doresti sa se implineasca.Adesea visele semnifica diferite lucruri.

| ℛąin a răspuns:

Nimic. E doar un vis.