| iulia01 a întrebat:

Ce seriale imi recomandati...de orice fel, asiatice(in afara de boys over flowers si city hunter), americane(in afara de alea cu vampiri)...verog orice ce v-a placuthappy

2 răspunsuri:
| Musat_Andrei_1998 a răspuns:

Serialul Lie to me. este un serial foarte misto si nu iti spun mai mult, ca sa te fac curioasa. smug

| Hancaaa a răspuns:

Americane: Gossip Girl,The Secret Circle
Asiatice: Secret Garden, Personal Taste, Playfull Kiss, You Are Beautiful, Heartstrings... mai gasesti pe blogul lui aniolawinking