| KiddaDot a întrebat:

Ce stiti despre illuminati?:3 Voi credeti toate chestiile alea stranii?laughing) Eu una, pot sa spun ca sunt socata de chestiile despre care am auzit. A inceput sa ma pasioneze subiectul si vreau sa stiu cat mai multe. p.s. Nu-mi dati site-uri laughing) am si eu internet!

Răspuns Câştigător
| yosara a răspuns:

Stiu destule. laughing Am vazut toate videoclipele si site-urile care au legatura cu acest subiect. Sincer, si eu am fost socata. Insa mi-a trecut dupa ce am aflat tot. Daca te pasioneaza, nimeni nu te va opri sa afli tot ce vrei. laughing Practic eu pot sa scriu romane, dar tu tot vei citi tot ce-ti pica la mana, de videoclipuri nici nu mai zic...te lasa masca laughing.

| KiddaDot explică (pentru yosara):

Da,ai dreptate laughing)

5 răspunsuri:
| Queensway a răspuns:

Mie mi se pare funny laughing

| sublime89 a răspuns:

Eu nu cred in illuminati. Cred ca totul e doar o inventie asa ca sa ne satisfacem dorinta de senzational laughing Asa cum e si cu aproape toate celelalte teorii ale conspiratiei.

| valentino52 a răspuns (pentru sublime89):

De aceeasi parere sunt si eu niste porcarii. Totusi sunt constient ca sunt oameni cu multi bani si putere care fac ce vor si in spatele a multe razboaie exista motive financiare (razboiul pentru petrol Irak/Afghanistan etc) si vorbesc de vietile unor oameni reali sau planuiesc strategiile cum facem noi cand ne jucam pe PC.

| Andreea0612 a răspuns:

Parerea e este ca chiar exista asa ceva.
Sunt multe filmulete si articole pe net despre asta, chiar si artisti povestesc dar ei mai mult ironizeaza.
Daca stai sa te uiti atenta la toate videoclipurile de la melodii, desene animate sigur vei gasi semne sau chiar si in versuri gasesti.In orice gasesti cate ceva.
Este foarte mult explicat, si nici nu prea imi gasesc eu cuvintele acum sa spun tot ce stiu.M-am informat destul de mult despre asta pentru ca mi se pare foarte interesant...