| Ioana128373i a întrebat:

Am auzit diverse lucruri cum ca s-a intamplat ceva pe 11.11.2011 (cred ca seara) (nu prea stiu ce), dar cred ca eu dormeam. Am pierdut cumva ceva? Si ce-i cu acei Illuminati? Am auzit niste lucruri si despre ei. Sunt adevarate chestiile ce se spun pe unele site-uri despre ei? Am auzit si despre asa-zisele papusi Illuminati(cum zice lumea ca ar fi lady gaga). Sa ma lamureasca si pe mine cineva. Sunt adevarate zvonurile despre asa-zisele papusi Illuminati si despre Illuminati? Fara mistouri va rog frumos.

2 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Nu mai asculta toate panaramile astea conspirationiste si vezi-ti de viata ta laughing

| QuadruplePersonality a răspuns:

Din moment ce internetul este plin cu informaţii despre ei, sunt documentare făcute, trebuie sa fie adevărată măcar o parte. Presupun că există, noi am vorbit chiar şi la şcoală la Religie. S-ar părea că sunt de parte răului, vor să controleze tot, dar sincer eu îi admir pentru inteligenţa lor. Adică e ceva de capu' lor dacă există, sunt prezenţi prin versurile şi videoclipurile cântăreţilor, şi totuşi nu e nimeni care să îi oprească cumva.
Pe data aia nu ştiu dacă s-a întâmplat ceva. Unii şi-au pus dorinţe, alţii au aşteptat sfârşitul lumii, ceilalţi extratereştri.