| DIVERGENT a întrebat:

Ce stiti despre meseria de actrita sau cantareata? De unde incepi? Ce compromisuri trebuie sa faci? etc. Vreau un raspuns detaliat. Funda

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a fi artist in strainatate trebuie talent, munca, perseverenta, pile, bani.
In Romania trebuie decat pile, bani si frumusete.

| DIVERGENT explică (pentru anonim_4396):

Trebuie neaparat pile? Poate in 99% din cazuri, dar nu in toate. big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru DIVERGENT):

Daca ai norocul sa gasesti oameni corecti nu o sa ai nevoie nici de pile nici de bani.

| DIVERGENT explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult de raspuns. Sper ca ai dreptate, pentru ca eu sunt o persoana foarte norocoasa. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DIVERGENT):

Ma bucur sa aud asta.
Te pricepi sa canti la pian?

| DIVERGENT explică (pentru anonim_4396):

Eu cant vocal foarte bine, big grin, dar intotdeauna mi-am dorit sa cant la pian.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DIVERGENT):

Prima fata pe care am placut-o o chema Beatrice si canta la pian, de aceea intrebam happy

| DIVERGENT explică (pentru anonim_4396):

Ce dragut happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru DIVERGENT):

Mi-ai raspuns dupa aproape 3 lunihappy
Ce dragut...mai bine mai tarziu decat niciodata.
Succes in cariera de actrita sau cantareata.

| DIVERGENT explică (pentru anonim_4396):

Da, scuze. happy
Vrei sa vb. pe fb?
Daca vrei, imi poti trimite un mesaj.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DIVERGENT):

Doar o mica problema, n-am Facebookhappy

| DIVERGENT explică (pentru anonim_4396):

Atunci fa-ti! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru DIVERGENT):

Mai bine nu.

| Cristina304 a răspuns:

In primul rand mergi la o scoala cu profil artistic, faci pregatiri particulare, pentru ca doar de la scoala nu poti iesi vedeta, investesi foarte multi bani in cariera ta, repeti foarte mult ca sa reusesti performanta.
Este cam dificil, dar daca vrei sa ai succes si o cariera de invidiat accepta oboseala, temele suplimentare fata de alti adolescenti, reputatia. S-ar putea sa fi luata de "tocilara" dar daca vei lupta si nu te vei lasa vei reusi!