| Adelina906 a întrebat:

Ce ti-se intampla daca se scade nota la purtare la 9?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 9 nimic, la 8 iti taie alocatia iar la 7 esti exmatriculata.

6 răspunsuri:
| Rebekka97 a răspuns:

Ti-o iei de la maicatalaughing

| palpAbil1real a răspuns:

Daca ti se scade note la 9 nu ti se intampla absolut nimic. Daca e mai jos de 7 risti sa ti se intample ceva happy
Daca e 9 poate sa se intample ca parintii sa se intrebe de ai 9 si nu 10? laughing

| Adelina906 explică (pentru palpAbil1real):

Dar afecteaza cu ceva....la liceu?

| CinevaNou a răspuns (pentru Adelina906):

Nu mai poti intra la unele facultati(cele militare)

| palpAbil1real a răspuns (pentru Adelina906):

La liceu? Ar putea sa te traga cu cateva sutimi in jos la media generalawinking

| Deiutsa569 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Incearca sa fii mai cuminte anul viitor!