| PaTRyCyA_1737 a întrebat:

Ce tip de bob m-as putea tunde?( am forma fetei ovala si fruntea mica, iar parul nu este foarte drept si nu vreau sa il intind in fiecare zi cu placa) Funda

2 răspunsuri:
| me a răspuns:

Bob asimetric

| lavynika a răspuns:

Nu cred ca o sa iti stea bine bob daca nu ai parul drept si bogat. Dar daca chiar vrei sa te tunzi bob nu te tunde unul foarte scurt ci unul mai lungut, iar forma nu conteaza deaorece ai fata ovala si fetei ovale i se potriveste aproape orice fel de tunsoare.Si app nu iti face breton daca ai fruntea mica.