| coolwats33y a întrebat:

Ce trebuie sa mananci ca sa slabesti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orez legume carne fiarta vaca peste pui, portii mici, 50 gr la 3 ore, slabesti 8 kg in 2 luni. Apa plata si atat.

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Aproape nimiclaughing.

| Marii a răspuns:

Aer.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Trebuie sa eviti dulciurile grasimile, sucurile, pastele totul sa fie fiert sau la gratar si ciorba de varza, slabesti de la ea...si bea cat mai multa apa, mult sport alergari depinde unde vrei sa slabesti

bye

| want2bMajestic a răspuns:

Vrei sa slabesti? vrei sa arati ca si un fotomodel? chiar te.ai saturat d celulita si d grasimi? hmmm...treci la sala, eat doar mancaruri care nu contin proteine, glucide, lipide...si o sa ajungi cum iti doresti sa arati

| Raiden a răspuns:

Nimic.

| Lumy a răspuns:

Mai bine spus ce nu trebuie sa mananci
- dulciuri
- alune
- seminte
- prajeli
- fara paine(poti manca o felie pe zi dar sa fie graham)

| lolfashion a răspuns:

Poi legume, fructe si putina carne. Ah si fara sucuri poate doar cele naturale facute acasa.Si nu strica cateva exercitii din cand in cand.happy