| zemantex a întrebat:

Ce emisiune v-ar placea sa vedeti la TV? De ce?

19 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

In gura presei si cronicalaughing

| SweetCandy a răspuns:

O emisiune in genul astora cu prezentatori inteligenti, in primul randbig grin

| Leea1234 a răspuns:

Surprize surprize........de ce?
pentru ca mi-a placut emisiunea!

| Leea1234 a răspuns:

Stiu... dar mie imi placea!
la fel si "din dragoste"...eu sunt mai romantica, sentimentala

| Leea1234 a răspuns:

Stiu.....dar mie imi placea!
la fel si "din dragoste".......eu sunt mai romantica,sentimentala

| viki a răspuns:

Cred ca una cu fratii lui MJ.Sa vorbeasca despre el, sa aiba invitati care sa cante in memoria lui si tot asa.happyAstfel, fanii nu-l vor uita niciodata.winking

| ellene a răspuns:

Categoric "Oprah" pentru ca e cea mai tare emisiune din lume.

| Sabwy a răspuns:

Eu vreau o emisiune care sa se numeasca Legenda. si sa fi despre Michael Jackson... Elvis Presly... si multe alte staruri care au murit .si care au lasat o adevarata comoara lumii...love struck

| yuli10 a răspuns:

As vrea sa continue "the osbornes" reality show-ul, mi-a placut mult.

| zemantex explică:

Intrebarea e "v-ar placea". Adica una ce nu exista inca happy

| zemantex explică:

@GyuTzza: e ceva de genul asta pe realitatea tv. se numeste all inclusive.

| zemantex explică:

@andrutza: s-a perimat si i-a scazut audienta. la fel ca dansez pentru tine sau garcea. mersi pentru raspuns, oricum

| hmmmmmmmm a răspuns:

Cursuri interactive si seminarii televizate.

| adinescu a răspuns:

Pimp my bedroom bineinteles tot cu parazitii. a si doresc sa dispara multe emisiuni

| pepenerosu a răspuns:

Sper sa fie din nou Megastar cum a fost in primii 2 ani.happy. Si mi-ar placea sa se difuzeze American Idol si la noi, ca eu numai pe net le pot vedea...:-

| simovacariu a răspuns:

O emisiune de gunul "Oprah"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde despre turismul din tara noastrahappy

locuri despre nu stie prea multa lume adica nu gen Valea Prahovei sau Delta Dunarii happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una*
@zemantex:
mai detaliata as vrea euhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai yone's love
ar fi cea mai tare emisiuneeee
pentru ca ar fi facuta de idolul meuu
yoneeee :X:X:X:X