| Daria a întrebat:

Ce veti face vara asta sa nu va plictisiti? Sa zicem ca nu mergeti la mare, la munte, in tabere sau la bunici.happyCum va veti petrece timpul intr-un mod cat mai placut si distractiv?hee hee

Răspuns Câştigător
| AlysaAly a răspuns:

Pai eu sunt plecata in alta tara iar vara aceasta ma intorc in Romania la prietenii mei si iubiitul meu ca imi este tare dor de toti si sa traiesc clipa de clipa si fiecare minut alaturi de el pentru cele aproape 10 luni de cand nu l-am vazut sad