| ღTootydeCoolღ a întrebat:

Ce vorbe ar trebui sa folosec ca sa fac un baiat sa se indragosteasca de mine, avand in vedere ca vorbesc cu el pe un site de socialezare. De fapt el este deja indragostit, dar eu vreau sa il starnesc mai mult, pentru ca nu sunt asa sigura de sentimentele lui.
Nu vreau decat sa raspunde-ti la intrebare si atat, fara alte comentarii care nu au legatura cu ce am cerut!
Cele mai multe sfaturi si exemple primesc funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afirmi că el este deja îndrăgostit, dar tot tu spui că nu eşti sigură de asta. Sigur nu ai greşit ceva când ai scris toate astea?