| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi...ce ar trebui sa fac ca sa fac un băiat mai mare cu vreo 10 ani???? sa se îndrăgostească de mine?

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Te duci pe unde e el si te uiti insistent la el sau pui o prietena sa ii zica daca te place.

| LarissaLary189 a răspuns:

Depinde...adica tu cati ani ai si el cat are? Daca e cu 10 ani mai mare e cam greu...

| Vizinteanu_Claudia_2000 a răspuns (pentru LarissaLary189):

Pai.....eu am 14, iar el 24?

| LarissaLary189 a răspuns (pentru Vizinteanu_Claudia_2000):

Esti nebuna. Niviodata nu se va uita unul mai mare la tine mai ales ca nu esti majora...nu stiu ce sa zic.

| SkandallKamataru a răspuns (pentru Vizinteanu_Claudia_2000):

Pai si la 14 ani cauti iubiti de 24? Nu sunteti sanatoase la cap, tarfe...