| deejaydiablo a întrebat:

VReau sa imi dati niste sfaturi va rog in legatura cu urmatoarele: m-am indragostit de o fata care e cu un an mai mare decat mine si mereu cand ma vede imi zambeste in sa pe mess nu prea imi raspunde ci foarte rar... ce a cred? sau ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Eu zic sa o intrebi daca simte ceva pentru tine, cand te mai intalnesti cu eahappyBafta!

| A12NDRA a răspuns:

Sa intri in vorba cu ea, sa gasesti lucruri pe care le ai in comun cu ea, sa deveniti poate in primul rand prieteni, iar apoi mai vedem...Succes!

| yasemin a răspuns:

Mai bine nu o mai stresezi pe mess... din moment ce iti raspunde foarte rar este clar ca nu este de tine asa ca ori incerci sa o abordezi pe o alta cale. ori treci la alta floricica tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu te place! Asa mai zambesc si eu la unii ( nu ca'i plac, ci ca's mai zambareata big grin ), ei isi fac iluzii si ma baga in lista de mes, si nu le raspund! Concluzia? Nu sunt atrasa de respectivul.
Deci nu oricine care'ti zambeste, gata te place.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o faci pe indiferentulwinking